!!! UPOZORNĚNÍ: Prodejna Ludgeřovice otevřena – Po – Čt: 8–16:30, Pá: 8–18, So: 9–14, Ne: Zavřeno
Od 1. 11. 2021 došlo ke změně slevových hladin u pyrotechnických výrobků registrovaných zákazníků. Informujte se.CZEN
e-shopakční zbožío společnostifoto. ohňostrojůobch. podmínkykontakty
přihlásit
pyrotechnika
a ohňostroje
 

 

Výrazné množstevní slevy, kontaktujte nás:

Telefon: 553 038 155
Mobil: 602 584 543
E-mail: info@tarra.cz
sales@tarra.cz

stáhnout ceník, Pyrotechnika a ohňostroje

ADR přeprava

ASSOCIATION OF CZECH PROFESSIONAL FIREWORKERS

PYROMANIA.CZ (Pyrotechnika a ohňostroje)

Konfety.net (Pyrotechnika a ohňostroje)

Pyrotechnika a ohňostroje: jsme na Facebooku

Najdete nás i na MALL.CZ

naši partneři
pro Slovensko

Zboží z e-shopu na Slovensko nezasíláme! V případě zájmu kontaktujte naše obchodní partnery na Slovensku.

PyroReJa, s.r.o. Pyrotechnics Activities Pyrotechnici Pyroreja ohňostroje Párty Predaj
Zastoupení
v ČR a SK
(vizualizace ohňostrojů)
ShowSim
Naši partneři Lena
1000 a jeden fór

O společnosti

TARRA: lídr v oblasti pyrotechniky a realizace ohňostrojů

Společnost TARRA pyrotechnik s.r.o. založil František Křižák, majitel a jednatel firmy, v roce 1993. Firma během krátké doby upevnila svou pozici na trhu a její zaměstnanci se stali vyhledávanými odborníky na pyrotechniku a realizaci ohňostrojů. TARRA pyrotechnik s.r.o. je dnes skutečným lídrem v oboru, v současnosti nabízí více než pět set druhů kvalitní zábavní a profesionální pyrotechniky I., II. a III. třídy, a právem tak patří nejen mezi největší dodavatele v ČR, ale zásobuje i slovenský, maďarský a rakouský trh.

Pyrotechnika však není to jediné, co vám může naše společnost nabídnout. Už několik let po svém založení se TARRA pyrotechnik s.r.o. začíná věnovat realizacím ohňostrojů, a to podle požadavků klientů! V roce 1997 tak vzniká společnost CZECH PYRO s.r.o. S cílem odlišit zvyšující se poptávku po realizaci ohňostrojů od původního prodeje pyrotechniky vzniká v roce 2004 společnost CZECH PYRO & TARRA FIREWORKS s.r.o., která ve spolupráci se světovými čínskými experty realizuje ohňostroje šité na míru zákazníkům!


Petardy a kulové pumy – pro dospělé i pro děti

Prodej více než 500 druhů výrobků zábavní i profesionální pyrotechniky, tím se opravdu nemůže pochlubit každý. Zábavnou pyrotechniku si navíc u nás může koupit kdokoli, vybere si z pestré nabídky a hlavně bez obav. Manipulace s naší pyrotechnikou je totiž bezpečná a jednoduchá, proto našimi výrobky můžeme potěšit i děti. Mezi zábavnou pyrotechniku patří fontány, římské svíce, rotující sluníčka a válečky, dýmovnice, kompaktní ohňostroje různých kalibrů a tvarů, konfety, prskavky, rakety, včelky či petardy. Tato pyrotechnika, určená pro vlastní odpal, se nejčastěji kupuje na různé oslavy, narozeniny, výročí a samozřejmě na Silvestra.

Pokud patříte mezi zákazníky, kteří chtějí udělat radost nejen sobě, ale touží prožít krásné okamžiky ve větší společnosti, jistě projevíte zájem o ohňostroje a zboží z profesionální pyrotechniky. Od té zábavní se liší hlavně silou a velikostí efektu. Patří sem výrobky III. a IV. třídy, například kompaktní ohňostroje různých kalibrů, ran a tvarů, sekvenční a dlouhotrvající kompakty, kulové pumy o průměru 2 až 6 palců, římské svíce s maximálním kalibrem 1 až 3 palce, petardy, dělobuchy, střílející řady a příslušenství jako moždíře, stopiny nebo pochodně. K prodeji tohoto profesionálního zboží je jen zapotřebí, abyste vlastnili průkaz odpalovače ohňostrojů anebo využili našich služeb, rádi vám s přípravou ohňostroje a jeho odpálením pomůžeme.


Naše pyrotechnika a služby splňují náročná kritéria

K provozování naší živnosti vlastníme úřední povolení, která vydal Okresní úřad Opava. Tyto koncesní listiny jsou na provádění trhacích a ohňostrojných prací a výzkum, vývoj, výrobu, ničení, zneškodňování, zpracování, nákup a prodej výbušnin.

Zboží, jež na trh dodáváme, také plně vyhovuje všem legislativním předpisům a splňuje náročná kritéria, která kontrolují výrobci již při výstupních testech. Před uvedením na domácí trh produkty schvaluje a testuje Český úřad pro zkoušení zbraní a střeliva. Naše společnost vlastní Osvědčení EKO-KOM, a tím splňuje zákon o obalech. Zboží dodáváme plynule, v co nejkratším možném termínu po celé ČR a přepravujeme ho vlastními vozidly ADR pro přepravu nebezpečných věcí.


Vlastníme ISO 9001 certifikaci

Jsme nositelé certifikace ISO 9001, která je zárukou kvality, systému a standardizované interní a externí komunikace. Certifikace ISO 9001 předepisuje přesné procesy a normy postupu při objednávkách a komunikaci firem se zákazníky či jejich dodavateli. Auditování v naší společnosti provádí renomovaná společnost Moody International Certification Ltd. a naše první certifikace byla provedena 16. září 2004.


Čína, líheň pyrotechniky. Tam, kde to všechno začíná

Firma CZECH PYRO & TARRA FIREWORKS s.r.o. působí na trhu pyrotechniky již 16 let a řadu informací i zkušeností získává u čínských expertů. Navštěvujeme prestižní festivaly a přehlídky ohňostrojů v Číně a inspirujeme se novinkami, se kterými čínští odborníci na trh s pyrotechnikou každoročně přicházejí. Díky této spolupráci a konzultacím máme neustálý přehled, co je v oboru zábavní a profesionální pyrotechniky a ohňostrojů nového. Proto vám můžeme vždy doporučit jen to nejlepší.

Předváděcí akce společnosti TARRA

V České republice se každý rok v květnu účastníme celostátního setkání tvůrců ohňostrojů v Kroměříži na předváděcí akci Pyrotechnika, ohňostroje a zařízení. Profesionálním odpalovačům a potenciálním odběratelům představujeme náš sortiment a zjišťujeme, jaké výrobky jsou žádány. Přání a představy zákazníků jsou pro nás klíčové, i proto nabízíme přes pět set druhů zboží. Pokud v oblasti pyrotechniky však přesto hledáte ještě něco jiného, můžete také vyjít vstříc. Stačí vyplnit náš dotazník a napsat nám, co vám v nabídce chybí. V případě, že se sejde více poptávek po určitém druhu zboží, můžeme ho objednávat přímo u našich dodavatelů. K výrobkům nabízíme i zajištění vašeho vlastního návrhu designu.

V průběhu roku, zpravidla na podzim, pořádáme v Hlučíně předváděcí akci naší společnosti, na níž ukazujeme, co všechno budeme na Silvestra a v dalším roce nabízet a prodávat. V Hlučíně odpalujeme nově pořízenou pyrotechniku, kde zákazníci na vlastní oči mohou zhlédnout, jaké efekty budeme v dané sezóně nabízet. Ukázky pyrotechniky a ohňostrojů natáčíme i na kameru, takže pokud na firemní akci nemůžete přijít nebo si potřebujete vlastnosti jednotlivých výrobků znovu připomenout, podívejte se na našem firemním webu www.tarra.cz na konkrétní videoukázky. Dodatečně se tak můžete rozhodnout, kterou pyrotechniku si zakoupíte.


Pořádáme Festival ohňostrojů

Také se rádi podíváte na velkolepou světelnou show, která umí rozzářit nebe i vaši mysl? I pro takovou chvíli jsme vám k dispozici. V roce 2008 jsme v Ostravě zorganizovali 1. ročník Festivalu ohňostrojů, na který jsme pozvali čínské experty z firmy Eastar ze sídla líhně pyrotechnických firem – provincie Guangdon v jihovýchodní Číně.

Jaký to byl zážitek? Na břehu Hlučínského jezera hrála čínská hudba, která navodila pocit, jako byste byli v Číně a stali se součástí ohromující velkolepé bouře tvořené z tisíců výbuchů kompaktů, kulových pum, římských svíc a speciálních vodních efektů. Vyvrcholením celého pyromuzikálního ohňostroje se stalo vystřelení padesáti padáčků, které se spojily ohnivými řetězy a rozjasnily oblohu, jakoby někdo na ní rozhodil stovky světélkujících perel. Použití těchto padáčků je typické hlavně v Asii, podle Číňanů má celému světu přinášet štěstí a lepší budoucnost.

Chcete se zúčastnit dalšího Festivalu ohňostrojů společnosti TARRA? Sledujte aktuality na našich webových stránkách, pokud budete mít zájem, zapište si do kalendáře datum našeho dalšího ročníku!


Sestavíme vám ohňostroje na míru

Organizujete narozeniny, svatby, firemní výročí, oslavy založení měst a obcí, kulturní a sportovní akce či výstavy? Nezapomeňte na ohňostroj, ten nemusí být jen oslavou konce roku nebo zásadních výročí. Každý ohňostroj je neopakovatelný – dělají ho odborníci, kteří si na něm dávají záležet. Podle vašich přání a představ.

Profesionální tým odpalovačů společnosti CZECH PYRO & TARRA FIREWORKS s.r.o. používá pouze výrobky vysoké kvality a speciální efekty komponuje přesně na míru k příležitosti, pro kterou ohňostroj odpaluje. Každý váš ohňostroj může mít téma, podtext nebo námět, které si můžete sami vymyslet. K tomu používáme světelné nápisy, písmena, číslice, obrazce nebo třeba loga firem, vybereme vhodnou pyrotechniku a v našem firemním zázemí vám předvedeme ukázky, co jednotlivé výrobky dokážou. Vybereme hudbu a vytvoříme ucelený ohňostrojný program. Těšíme se z každého spokojeného zákazníka, realizace ohňostrojů je naše velká radost.


Používáme digitální technologie

Ručnímu odpalování ohňostrojů jsme dali sbohem. Naši odpalovači už neobcházejí připravenou pyrotechniku určenou k odpálení s pochodní v ruce. Společnost CZECH PYRO & TARRA FIREWORKS s.r.o. dnes používá digitální technologie, a to speciální přístroj TIG05 od českého dodavatele. Ne každá společnost disponuje takovým vybavením, investicí za několik set tisíc korun se právem řadíme mezi profesionály v oboru. S digitální technologií máme možnost sestavovat ohňostroje daleko precizněji. Zařízení, kterým firma CZECH PYRO & TARRA FIREWORKS s.r.o. disponuje, umožňuje odpálit přes 2000 odpalů. Jednotlivé odpaly je možné v otevřeném prostoru iniciovat rádiovým signálem až na vzdálenost tisíc metrů.

Na panelu digitálního přístroje jsou ovládací prvky pro nastavení funkcí a odpálení ohňostroje, které můžeme aktivovat manuálně přímo z panelu tlačítkem START. Na speciálním modulu pro vás můžeme připravit kompletní ohňostrojný program přesně naprogramovaný na požadovanou hudbu. Stačí stisknout tlačítko a show může začít.


Kolik to stojí?

Ceny ohňostrojů jsou různé. Záleží na jejich délce a druhu použité pyrotechniky, a zdali jde o ohňostroj s hudebním doprovodem, či nikoli. Podívejte se na seznam ohňostrojů, který jsme rozdělili do skupin podle ceny a délky ohňostroje či samostatného odpalování.

OHŇOSTROJE PRO VLASTNÍ ODPÁLENÍ

V případě, že si nepřejete objednat profesionálního odpalovače, a přesto chcete být pro své blízké nebo na firemním večírku originální, doporučujeme vám již předem sestavené ohňostroje skládající se z 16, 19, 20 a 25 raných kompaktů v různé délce trvání a s různými světelnými a zvukovými efekty. Stačí jen, když zapálíte pochodeň, se zatajeným dechem pak už jen můžete vzhlížet k obloze a pozorovat světelný vodopád různobarevných světlic.


PROFESIONÁLNÍ OHŇOSTROJE

U ohňostrojů většího rozsahu je nutné využít služeb týmu profesionálních odpalovačů, protože jde o manipulaci s výrobky vyšších tříd nebezpečí. Odpalovači společnosti CZECH PYRO & TARRA FIREWORKS s.r.o. pro vás připraví choreografii, ohňostroj sestaví, a poté i odpálí. To je opět chvíle, kdy můžete už jen sledovat krásu různobarevných efektů doprovázených burácením a hvízdáním vzlétajících světlic rozjasňujících tmavou noční oblohu.

OHŇOSTROJE MALÉ

OHŇOSTROJE STŘEDNÍ

OHŇOSTROJE VELKÉ

Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH 21 %.


Doklady o odborné kvalifikaci

   

POLITIKA SPOLEČNOSTI

Bezpečnostní listy - Pyrotechnické výrobky tř. 1.3G UN 0335

BL2018_04_Pyrotechnické výrobky tř. 1.3G, UN0335_BATERIE A KOMBINACE.pdf
BL2018_04_Pyrotechnické výrobky tř. 1.3G, UN0335_CAKE IN ROW.pdf
BL2018_04_Pyrotechnické výrobky tř. 1.3G, UN0335_KULOVÉ PUMY.pdf
BL2018_04_Pyrotechnické výrobky tř. 1.3G, UN0335_ RAKETY.pdf

Bezpečnostní listy - Pyrotechnické výrobky tř. 1.4G UN 0336

BL2018_04_Pyrotechnické výrobky tř. 1.4G, UN0336 ZÁBLESKOVÉ PETARDY.pdf
BL2018_04_Pyrotechnické výrobky tř. 1.4G, UN0336 ZÁPALNICE.pdf
BL2018_04_Pyrotechnické výrobky tř. 1.4G, UN0336 ŘÍMSKÉ SVÍCE.pdf
BL2018_04_Pyrotechnické výrobky tř. 1.4G, UN0336 PRÁSKACÍ GRANULE.pdf
BL2018_04_Pyrotechnické výrobky tř. 1.4G, UN0336 RUČNÍ PRSKAVKY.pdf
BL2018_04_Pyrotechnické výrobky tř. 1.4G, UN0336 POZEMNÍ VÍR.pdf
BL2018_04_Pyrotechnické výrobky tř. 1.4G, UN0336 POCHODEŇ.pdf
BL2018_04_Pyrotechnické výrobky tř. 1.4G, UN0336 OHNIVE KOLECKO.pdf
BL2018_04_Pyrotechnické výrobky tř. 1.4G, UN0336 PÁRTY PETARDY.pdf
BL2018_04_Pyrotechnické výrobky tř. 1.4G, UN0336 FONTÁNY.pdf
BL2018_04_Pyrotechnické výrobky tř. 1.4G, UN0336 BOUCHACÍ KULIČKY.pdf
BL2018_04_Pyrotechnické výrobky tř. 1.4G, UN0336 DÝMOVNICE.pdf
BL2018_04_Pyrotechnické výrobky tř. 1.4G, UN0336 BATERIE VÝMETNIC.pdf

Bezpečnostní listy - Ostatní

Bezpečnostní list - Megaslizoun Aktivátor slizu
Bezpečnostní list - Megaslizoun Slizové lepidlo, PVA lepidlo
Bezpečnostní list - Megaslizoun Slizové lepidlo BÍLÉ, PVA lepidlo

 
Ochrana osobních údajů

Pyrotechnika NEW: Dárkové poukazy

Zábavní pyrotechnika: Petardy | Bouchající koberce | Pochodně - zápalnice | Konfety vystřelovací | Konfetové baterie - kompakty | Římské svíce | Rakety | Sety mix | Dětská pyrotechnika | Prskavky | Párty fontány | Fontány | Dýmovnice | Baterie výmetnic - Kompakty | Dárkové poukazy

Profesionální pyrotechnika: Baterie výmetnic 24 - 600 ran PROFI F4 | Baterie výmetnic Multikalibr F4 | PETARDY F4 | Cake in row - střílející řady 9-19 ran | Single shot - jednoranné výmetnice | Stroboskopy, fontány, ohňepády | Římské svíce F4 | Kulové pumy | Nápisové svíčky | Zápalné Šňůry - El. Palníky | Zpožďovače | Moždíře | Stojany-racks

Jsme na Facebooku: Tarra Pyrotechnik


© 2008–2016 MARFreklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign (MS)
Provozovatel webu je: TARRA pyrotechnik s.r.o.; IČ: 49611984; DIČ: CZ49611984
Hodnocení obchodu na Zboží.cz Lena hračky ShowSim
PyroReJa, s.r.o. Pyrotechnics Activities Pyrotechnici