CZEN
e-shopakční zbožío společnostifoto. ohňostrojůobch. podmínkykontakty
přihlásit
pyrotechnika
a ohňostroje
 

 

Výrazné množstevní slevy, kontaktujte nás:

Telefon: 553 038 155
Mobil: 602 584 543
E-mail: info@tarra.cz
sales@tarra.cz

stáhnout ceník, Pyrotechnika a ohňostroje

ADR přeprava

ASSOCIATION OF CZECH PROFESSIONAL FIREWORKERS

PYROMANIA.CZ (Pyrotechnika a ohňostroje)

Konfety.net (Pyrotechnika a ohňostroje)

Pyrotechnika a ohňostroje: jsme na Facebooku

Najdete nás i na MALL.CZ

naši partneři
pro Slovensko

Zboží z e-shopu na Slovensko nezasíláme! V případě zájmu kontaktujte naše obchodní partnery na Slovensku.

PyroReJa, s.r.o. Pyrotechnics Activities Pyrotechnici Pyroreja ohňostroje Párty Predaj
Zastoupení
v ČR a SK
(vizualizace ohňostrojů)
ShowSim
Naši partneři Lena
1000 a jeden fór

Orientační ceník a nabídka

V dnešní době ohňostroj změní kteroukoliv oslavu v nezapomenutelný zážitek. Slouží k vyjádření štěstí, naděje a neopakovatelnosti okamžiku. Ohňostroj je jedinečná příležitost, jak se zviditelnit, odlišit se od konkurence, zakončit oslavu a taková příležitost se nenaskýtá pouze na Silvestra, ale v kteroukoliv roční dobu např. při příležitosti oslavy narozenin, svatby, firemní výročí, oslavy založení měst a obcí, kulturní a sportovní akce, výstavy atd.

Náš profesionální tým odpalovačů ohňostrojů používá výrobky vysoké kvality a speciální efekty komponujeme přesně na míru dle příležitosti, ke které je ohňostroj střílen např. světelné nápisy, písmena, číslice, obrazce, loga firem atd.

Kompletní příprava scénáře ohňostroje a jeho následná realizace zabere tedy mnohem více času, než samotné odpalování ohňostroje, jelikož každý náš ohňostroj je originální a neopakovatelný svým významem, ke kterému je určen.

Ceny ohňostrojů jsou rozdílné v závislosti na době trvání, druhu použité pyrotechniky a dále záleží také na tom, zda-li se jedná o ohňostroj s hudebním doprovodem či nikoli.

V přehledu Vám nabízíme orientační seznam ohňostrojů, které jsou rozděleny do skupin v závislosti na ceně a délce trvání ohňostroje, či samostatnému odpalovaní.

PROFESIONÁLNÍ OHŇOSTROJE

OHŇOSTROJE MALÉ (výška efektů 30–40 m)

5–10 minut od 10.000 Kč do 35.000 Kč

OHŇOSTROJE STŘEDNÍ (výška efektů 80–100 m)

10–20 minut od 35.000 Kč do 100.000 Kč

OHŇOSTROJE VELKÉ MUZIKÁLNÍ (výška efektů 80–100 m)

10–20 minut od 100.000 Kč

Jedná se o ohňostroje většího rozsahu, kdy musíte využít služeb našeho týmu profesionálních odpalovačů, neboť se jedná o manipulaci s výrobky vyšších nebezpečnostních tříd. Odpalovači ohňostroj sestaví, připraví a následně i odpálí. Uvedené ceny jsou včetně DPH 21%. Jsme připraveni Vám nabídnout jen to nejlepší!

DOPLŇKY K OHŇOSTROJI

Chcete mít něco skutečně speciálního? Nechte si vytvořit srdce, případně nápis z nápisových svíček. SRDCE Z NÁPISOVÝCH SVÍČEK: patří do kategorie profesionálních ohňostrojů. Možnost umístit např. iniciály novomanželů. Velikost srdce 1 m: délka trvání 1 minuta. Cena 1250 Kč. Velikost písmene 1 m: délka trvání 1 minuta. Cena 1250 Kč.

Akce M + P ( 2 písmena – např. iniciály novomanželů se srdcem), Cena 3500,– Kč

VIDEO SVATEBNÍHO SRDCE

 

OHŇOSTROJE PRO VLASTNÍ ODPÁLENÍ (výška efektů 25–30 m)

Pro ty, kteří nechtějí využít služeb profesionálního odpalovače. Zákazník si zakoupí již hotovou ohňostrojnou sestavu z výrobků kategorie 2 a 3. (16 – 100 rané kompakty). Sestavu si zákazník umístí na místo podle svého přání a v ten správný okamžik zapálí. Ohňostroje pro vlastní odpálení se dělí do 5 základních skupin, opět podle délky trvání a ceny dané sestavy:

SESTAVA 1 délka trvání 1,5 min. 1.200,00 Kč
SESTAVA 2 délka trvání 2 min. 2.200,00 Kč
SESTAVA 2A délka trvání 2 min. 1.700,00 Kč
SESTAVA 3 délka trvání 2 min. 3.200,00 Kč
SESTAVA 3A délka trvání 2 min. 3.400,00 Kč
SESTAVA 4 délka trvání 3 min. 3.600,00 Kč
SESTAVA 5 délka trvání 2,5 min. 4.200,00 Kč
SESTAVA 6 délka trvání 3,5 min. 5.500,00 Kč
SESTAVA 6A délka trvání 3,5 min. 5.000,00 Kč
SESTAVA 8 délka trvání 3,5 min. 3.500,00 Kč

Nejen ohňostroj dokáže rozzářit a pozvednout každou slavnostní událost. V naší nabídce tak naleznete spoustu dalších výrobků určených pro slavnostní a výjimečné příležitosti

PARTY PROGRAM TARRA PYROTECHNIK

PRSKAVKY VYSTŘELOVACÍ KONFETY (ve tvaru srdce, obdélníčků, čtverečků a hvězdiček) DORTOVÉ FONTÁNY BALÓNKY PÁRTY DOPLŇKY (Girlandy, párty čepice, frkačky, škrabošky, doplňky ke kostýmům a na karneval) KOSTÝMY PRO DĚTI A DOSPĚLÉ DEKORAČNÍ SVÍČKY

Veškerý sortiment naleznete na našich webových stránkách TARRA pyrotechnik Pokud Vás naše nabídka osloví a zaujme, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na případnou spolupráci. Jedná se pouze o nabídku, ohňostroj připravujeme vždy dle přání zákazníka na míru, ceny jsou orientační

14. 6. 2013

Aktuálně

(fotografie je pouze ilustrativní)


 
Ochrana osobních údajů

Pyrotechnika NEW: Dárkové poukazy

Zábavní pyrotechnika: Petardy | Bouchající koberce | Pochodně - zápalnice | Konfety vystřelovací | Konfetové baterie - kompakty | Římské svíce | Rakety | Sety mix | Dětská pyrotechnika | Prskavky | Párty fontány | Fontány | Dýmovnice | Baterie výmetnic - Kompakty | Dárkové poukazy

Profesionální pyrotechnika: Baterie výmetnic 24 - 600 ran PROFI F4 | Baterie výmetnic Multikalibr F4 | PETARDY F4 | Cake in row - střílející řady 9-19 ran | Single shot - jednoranné výmetnice | Stroboskopy, fontány, ohňepády | Římské svíce F4 | Kulové pumy | Nápisové svíčky | Zápalné Šňůry - El. Palníky | Zpožďovače | Moždíře | Stojany-racks

Jsme na Facebooku: Tarra Pyrotechnik


© 2008–2016 MARFreklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign (MS)
Provozovatel webu je: TARRA pyrotechnik s.r.o.; IČ: 49611984; DIČ: CZ49611984
Hodnocení obchodu na Zboží.cz Lena hračky ShowSim
PyroReJa, s.r.o. Pyrotechnics Activities Pyrotechnici
 
**BLACK FRIDAY - SLEVA 21 % VE VÝŠI DPH**

LETOS SLAVÍME BLACK FRIDAY JAK SE PATŘÍ

DO NEDĚLE 29.11 PLATÍ U ZBOŽÍ AKČNÍ CENA

❗ PRODEJ ZA AKČNÍ CENY – Kč bez DPH ❗

OSLAVTE BLACK FRIDAY PARTY-PRODEJ a TARRA pyrotechnik

Podmínky akce: Slevy nelze sčítat Akční ceny platí pro nákup ve dnech 25.11 – 29.11 na: www.party-prodej.cz a www.tarra.cz nebo na kamenné prodejně TARRA pyrotechnik v Ludgeřovicích.

AKČNÍ CENA neplatí pro zboží INTEX, INSPORTLINE a pro zboží s pevnou cenou. www.party-prodej.cz www.tarra.cz

PRODEJ A VÝDEJ ZBOŽÍ E-SHOP NEPŘERUŠEN

Velkoobchodní prodej pro podnikatele a živnostníky je nepřerušen

Pro konečné spotřebitele je možný pouze výdej objednaného zboží přes eshop

Platí do vyčerpání zásob a vztahuje se pouze na nákup online v eshopu:

www.party-prodej.cz www.tarra.cz

a následný OSOBNÍ ODBĚR na výdejním okně v prodejně v Ludgeřovicích

Možnost online obj. zaslat na konkrétní adresu, nebo si obj. vyzvednout na výdejním místě na prodejně v Ludgeřovicích Osobní odběr pro on-line objednávky (pouze platba PayU, platební kartou předem, nebo platba kartou při převzetí)

Po – Pá: 8–18:00 hod

So: 9–14:00 hod

Ne: ZAVŘENO

Provoz výdejní místo MALL Point,Uloženka,GLS ParcelShop – provoz nepřerušen

PÁRTY KURÝR – NOVĚ ROZVOZ HELIOVÝCH BALONKŮ, ZÁBAVNÍ PYROTECHNIKY A DEKORACÍ

Kontaktujte nás a objednávejte na : info@tarra.cz nebo 602424388

CENÍK 2020